Galeria
Galeria
Kącik czytelniczy
Galeria
Archiwa
BIP

Grupa I

 

 

Do grupy „Żabek” uczęszczają najmłodsze dzieci w przedszkolu.

Wszystkie żabki dzielnie przeszły okres adaptacji i zmieniają się w przedszkolaki na medal. Nasza grupa bardzo lubi wspólne zabawy ruchowe, śpiewanie piosenek i wykonywanie prac plastycznych.

Nauczyciele w grupie I:

mgr Agata Gębala

Grupa II

Grupa II to prawdziwe supersmyki. Dzieci chętnie przychodzą do przedszkola i uczą sie nowych rzeczy. Uwielbiają zabawy muzyczno- ruchowe, rysowanie, kolorowanie i zabawy konstrukcyjne. Są ciekawe świata, pogodne i koleżeńskie. Bardzo lubią słuchać czytanych przez Panie bajek.

Nauczyciele w grupie II:

mgr Ewa Świtek

mgr Bożena Ziólkowska

 

 

 

Gr. III

 

 

 

Nauczyciele w grupie III:

mgr Małgorzata Chodorowska

mgr Ewa Rak

 

 

 

 

Gr. IV

 

 

 

„Ty i Ja, Ty i ja

Dziś misiaczki w przedszkolu każdy zna.

wszystkie misie są wspaniałe,

chcą się uczyć przez dni całe,

bo ciekawi je tak bardzo cały świat.”

Jesteśmy grupą Misiów, mamy już po 5 lat. Chętnie uczęszczamy  do przedszkola, jesteśmy pogodne, otwarte i aktywne podczas zajęć.

 

 

 

Nauczyciele w grupie IV:

mgr Marzena Śpiewak

mgr Ewa Rak

Grupa V

Nasza grupa to już 6-latki, do przedszkola chodzimy już czwarty rok. Coraz lepiej się znamy i nawiązujemy nowe przyjaźnie. Jesteśmy bardziej ciekawi świata, nowych doświadczeń oraz będziemy powoli przygotowywać się do nauki w szkole. Do przedszkola przychodzimy bardzo chętnie i uczestniczymy w różnych zabawach i zajęciach. Bardzo lubiany wykonywać pracę plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawia nam nauka tańców, piosenek oraz gra na instrumentach perkusyjnych. Bardzo chętnie uczestniczymy w różnych konkursach, przeglądach i wernisażach. Każdy dzień w przedszkolu to dla nas nowe wyzwania i doświadczenia.

Nauczyciele w grupie V:

mgr Anna Samoń

mgr Bogumiła Tokarzewska

Grupa VI

„Czy słońce na niebie, czy deszcz z nieba leci,
Idą do przedszkola uśmiechnięte dzieci.
W przedszkolu zabawek i książek bez liku,
Każdy ma tu miejsce przy swoim stoliku.
Z naszymi Paniami, pilnie się uczymy.
Gdy czas na zabawę, chętnie się bawimy.
Powiem Wam coś jeszcze! Nie mówcie nikomu…
Że tu się czujemy, jak u siebie w domu!”

 

 

 

Nasza grupa to zerówka. Dla niektórych z nas to już nasz ostatni rok w przedszkolu, dlatego jesteśmy gotowi do zdobywania wiedzy przed rozpoczęciem przygody w szkole.

Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie i nauce. Podczas zajęć staramy się uważnie słuchać, aby odkryć wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się pisać i liczyć, uwielbiamy tańczyć i śpiewać. Dziewczynki lubią  prace plastyczne- malowanie, wycinanie, lubią się bawić w kąciku kuchennym, zaś chłopcy to konstruktorzy, tworzą piękne budowle z klocków lego.

Każdy dzień w przedszkolu jest pełen ciekawych przygód i niezapomnianych zabaw.

 

 

Nauczyciele w grupie VI:

mgr Dorota Libera

mgr Marzena Churba