Galeria
Galeria
Kącik czytelniczy
Galeria
Archiwa
BIP

Początek Listopada to idealny moment na Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. ” Zajączki” pokazały czego nauczyły się w przedeszkolu, dzielnie wykonały każde zadanie. Gratulujemy wszystkim dzieciom wspaniałego występu i życzymy samych pięknych dni spędzonych na odkrywaniu świata       i zdobywaniu przyjaciół.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci z grupy II w ramach propagowania czytelnictwa kolejny raz wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego.Posłuchały opowiadania „Gwizdek nie chce spać” B. Gawryluk. Miały także możliwość obejrzenia interesujących książek i czasopism.

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci z naszej grupy wybrały się na wycieczkę do Muzeum Wsi Lubelskiej. Celem naszego wyjścia było uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody, przybliżenie wyglądu dawnej wsi, jej architektury i kultury.

 

 

 

 

 

 

 

Na zajęciach w naszej grupie gościliśmy mamę Idy. Dzieci poznały przygody „Gruffalo”- opowieść o małej myszce i tchórzliwym potworze.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyjazd do Straży.

Dzieci z naszej grupy wybrały się do na wycieczkę do straży pożarnej. Dowiedziały się na czym polega praca strażaka, z jakich sprzętów korzystają. Dzień był pełen wrażeń.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień Chłopaka.

Tak dzieci z grupy II świętowały dzień chłopaka. Było mnóstwo zabaw, słodki poczęstunek i upominki:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.09.2022r. dzieci z grupy II świętowały Dzień Kropki. Było mnóstwo zabawi tańców. Dzieci poznały zasady kodowania, wyklejały kuleczkowe gruszki a na koniec zajęć otrzymały dyplomy.

 

 

 

Dzieci z grupy II po raz pierwszy wybrały się do Biblioteki. Poznały pracę bibliotekarza, zasady korzystania z biblioteki i posłuchały ciekawej książki czytanej przez panią bibliotekarkę.