Galeria
Galeria
Kącik czytelniczy
Galeria
Archiwa
BIP

Dzień rodziny to ostatnia uroczystości przygotowana przez dzieci z naszej grupy. Wszystkim rodzicom życzymy samych pięknych chwil i jeszcze więcej radości ze swoich pociech.

 

 

 

 

 

Z okazji dnia dziecka dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Wólki Lubelskiej. Było mnóstwo świetnej zabawy z animatorami i oczywiście pyszna kiełbaska z grilla.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci z grupy 2 przygotowały występ z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie zajęcia w pobliskiej bibliotece były wydarzeniem szczególnym. Odwiedziła nas pani, która zajmuje się hodowlą jeży. Dzieciaki były zachwycone.

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci z grupy 2 po raz kolejny wybrały się do teatru tym razem na spektakl Rumcajs.

 

 

 

 

 

 

Zakładamy warzywny kącik.

 

 

 

 

 

 

Z okazji pierwszego dnia wiosny dzieci z gr. 2 wybrały się po raz pierwszy do kina. Mieliśmy przyjemność obejrzeć film pt. „Wróżka zębuszka”.

 

 

 

 

 

 

To już kolejny raz kiedy dzieci z naszej grupy odwiedziły bibliotekę. Tym razem wysłuchały bardzo ciekawej książeczki „Dzieci korzeni”. Doskonale poradziły się w zagadkami jakie przygotowała dla nich pani bibliotekarka.

Dzień kobiet w grupie 2 przebiegał pod znakiem zabaw i prezentów. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy otrzymali piękne upominki.

 

 

 

Nagranie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

 

 

 

 

 

W ramach projektu czytelniczego odwiedziła nas mama Maxia. Dzieci wysłuchały opowiadania ” Mama Muu na zjeżdżalni”.

 

 

 

 

 

Pieczemy ciastka z okazji Walentynek .

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiejsze wyjście do biblioteki. Pani czytała książkę pt. ” Dzieci korzeni”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień Pluszowego Misia obchodzony przez naszą grupę.

 

 

 

 

 

 

Wyjazd do Teatru na spektakl pt. ” Plastusiowy pamiętnik”.

 

 

 

 

 

 

Początek Listopada to idealny moment na Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. ” Zajączki” pokazały czego nauczyły się w przedszkolu, dzielnie wykonały każde zadanie. Gratulujemy wszystkim dzieciom wspaniałego występu i życzymy samych pięknych dni spędzonych na odkrywaniu świata       i zdobywaniu przyjaciół.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci z grupy II w ramach propagowania czytelnictwa kolejny raz wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego.Posłuchały opowiadania „Gwizdek nie chce spać” B. Gawryluk. Miały także możliwość obejrzenia interesujących książek i czasopism.

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci z naszej grupy wybrały się na wycieczkę do Muzeum Wsi Lubelskiej. Celem naszego wyjścia było uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody, przybliżenie wyglądu dawnej wsi, jej architektury i kultury.

 

 

 

 

 

 

 

Na zajęciach w naszej grupie gościliśmy mamę Idy. Dzieci poznały przygody „Gruffalo”- opowieść o małej myszce i tchórzliwym potworze.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyjazd do Straży.

Dzieci z naszej grupy wybrały się do na wycieczkę do straży pożarnej. Dowiedziały się na czym polega praca strażaka, z jakich sprzętów korzystają. Dzień był pełen wrażeń.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień Chłopaka.

Tak dzieci z grupy II świętowały dzień chłopaka. Było mnóstwo zabaw, słodki poczęstunek i upominki:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.09.2022r. dzieci z grupy II świętowały Dzień Kropki. Było mnóstwo zabawi tańców. Dzieci poznały zasady kodowania, wyklejały kuleczkowe gruszki a na koniec zajęć otrzymały dyplomy.

 

 

 

Dzieci z grupy II po raz pierwszy wybrały się do Biblioteki. Poznały pracę bibliotekarza, zasady korzystania z biblioteki i posłuchały ciekawej książki czytanej przez panią bibliotekarkę.